Компанія CASMARA була заснована у 1974 році у місті Валенсія (Іспанія)
На сьогоднішній день офіси CASMARA відкриті більш ніж у 70 країнах світу (Європа, Азія, США).
В Україні бренд CASMARA представлений з 2005 року.

Наші переваги:

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ + ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР + ВИРОБНИЦТВО така формула дозволяє керувати всіма етапами створення косметичного продукту, контролювати процес від початку до кінця, створювати продукт високої якості та ефективності.

Лабораторія Casmara володіє ОСТАННІМИ МЕДИЧНИМИ ТА КОСМЕТИЧНИМИ РОЗРОБКАМИ ТА ТЕНДЕНЦІЯМИ В ОБЛАСТІ АКТИВНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ.

НОВІ ФОРМУЛИ, НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НОВІ АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ. Casmara постійно розширює асортимент за рахунок продуктів, що відповідають останнім світовим тенденціям.

У 1979 році Casmara створила ЛЕГЕНДАРНІ АЛЬГІНАТНІ МАСКИ системи Peel-Off. Продукт, який приніс всесвітню популярність бренду.

Має СЕРТИФІКАТ
ISO 22716:2008

Історія розвитку компанії

1978 ЗАПУСК ПЕРШОГО МОНОДОЗНОГО ДОГЛЯДУ. Нова концепція у світі косметології. Перший прояв новаторського духу компанії.
 
1979 РОЗРОБКА ПЕРШОЇ АЛЬГІНАТНОЇ МАСКИ. Альгінатні маски системи PEEL-OFF на основі водоростей. Революція у світі косметології.
 
1998 ВПРОВАДЖЕННЯ COENZIME Q10 У КОСМЕТОЛОГІЮ. Casmara перша у світі випускає догляд із Coenzime Q10. Догляд носив назву «Біологічне омолодження Q-10».
 
2002 ВПРОВАДЖЕННЯ ARGIRELIN® У КОСМЕТОЛОГІЮ. Casmara перша у світі випускає догляд із пептидом Argireline®. Пригнічує м’язові скорочення. Ефект ботоксу.
 
2008 ВИПУСК ВІДБІЛЮЮЧОЇ ЛІНІЇ. Догляд із найбільшою кількістю відбілюючих інгредієнтів у складі. Перша у світі альгінатна маска з відбілюючим пептидом Melanostatine.
 
2009 ВПРОВАДЖЕННЯ ЯГОДИ ГОДЖІ В КОСМЕТОЛОГІЮ. Casmara перша в Європі випустила догляд з Ягодою Годжі, яка є потужним антиоксидантом.
 
2014 АЛЬГІНАТНА МАСКА НОВОГО ПОКОЛІННЯ. Casmara розробила альгінатну маску четвертого покоління, що дозволяє використовувати техніку ионофореза.
 
2017 ДОГЛЯД НА ОСНОВІ ПРЕ&ПРОБІОТИК ТЕХНОЛОГІЇ. Перший в світі професійний догляд з про&пребіотик технологією. Натуральна антивікова система 360°.
 
2018 ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ ОСТАННОГО ПОКОЛІННЯ. Перший у світі догляд на основі Cosmetic Dron технології. Атравматичне очищення шкіри, детокс. Догляд став бестселером.
 
2019 УЛЬТРА-ОМОЛОДЖУЮЧИЙ ДОГЛЯД INFINITY. Революційний догляд поєднує у собі нейрокосметику, геноміку, епігенетику, хронокосметику, велнес та регенеративну косметику.
 
2020 ХІМІЧНІ ПІЛІНГИ EXPERT DERMAPEELS. Унікальне поєднання та концентрація кислот. Комплексний протокол процедури хімічного пілінгу. Результат після першої процедури.
 
2020 ДОГЛЯД НАВКОЛО ОЧЕЙ EYE PERFECTION. Справжня косметологічна революція, яка об’єднує в собі фактори росту, рослинні екстракти і технологію, засновану на карбоксітерапії.
 

2021 ДОГЛЯД Q10 RESCUE. Омолоджуючий, ультраживильний догляд на основі Косметичних радіочастот та SMART Q10 GPS Технології.